Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmalarından
4 FİYAT TEKLİFİ AL

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız Ataşehir bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un geneline taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Nakliyat lojistik sektörünün öncü firmalarında birisi olan nakliyat firmamız, ev taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, parsiyel taşımacılığı gibi taşımacılık alanında çözüm ortağınız olmaktadır. Sektörümüze adım attığımız günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve taşımacılık hizmetlerine yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Eski amatör taşıma işlemleri yerine ileri teknolojiye sahip taşıma ekipmanları tam donanımlı taşıma araçları ve Avrupa standartlarına uygun paketleme malzemeleri ile taşıma işlemi yapıyoruz.

 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Nasıl Gerçekleşir?

Ataşehir evden eve nakliyat şirketleri arasında rakiplerine taviz vermeyen ve modern iş anlayışına sahip tek firmayız.  Sizin eşyanız bizim eşyamızdır düşüncesiyle hareket eden kurumsal firmamız güven ve huzur dolu taşımacılığın tek adresidir. Firmamız bünyesinden alacağınız nakliyat işlemlerinde elinizi en ufak bir eşyaya bile değdirmeden konusunda uzman ekiplerimiz tarafından güvenle ve özenle taşınmaktadır. Bizimle anlaşmanız doğrultusunda ekspertiz ekiplerimiz adreslerinize gelerek eşyalarınızı inceler ve ayrıntıları ile birlikte listeler. Taşınmanız için en uygun tarihi ve adresi belirleyerek uygun taşınma koşulları yaratmaya özen gösteriyouz. Nakliyat taşınma tarihinde ataşehir evden eve nakliyat ekiplerimiz adreslerinize gelerek eşyalarınız söker paketler ve taşınmaya hazır edip, donanımlı taşınma araçlarımıza dikkatli ve özenli bir şekilde yükleyerek yeni adresinize ulaştırılıp, sizin istediğiniz gibi yerleştirilerek, adresinizde ayrılırlar.

 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Eşya Montaj Hizmeti

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız beyaz eşya kurulumu yapar, mobilyalarınız montajını, de-montajını ve paketlemesini yapar. Fakat perde takma, duvar delme aksesuar yerleştirme, çerçeve asma ve mutfak eşyası yerleştirme konusunda ekiplerimizin sorumluluğumuz yoktur. Maddi değeri yüksek olan özel eşyalarınızın yerleştirme sorumluluğu da size aittir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir