İstanbul Malatya Evden Eve Nakliyat 

İstanbul Malatya Evden Eve Nakliyat 

İstanbul Malatya Evden Eve Nakliyat  Firmalarından
4 FİYAT TEKLİFİ AL

İstanbul Malatya Evden Eve Nakliyat firmaları arasında en ucuz fiyatlarla ev taşıma nakliye hizmeti sunmaktayız. İstanbul Malatya evden eve nakliyat Şehirler Arası Nakliyat firmamız nakliye, taşıma hizmetlerinde eşya depolama ve ambalajlama çalışması yapar.

 

İstanbul Malatya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Malatya evden eve Nakliyat  hizmeti veren nakliyat firmamız, taşımacılık hizmetlerini ambalajlı ve sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Komple ev taşımacılığı, banka taşımacılığı, ofis  taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, parsiyel taşımacılık  ve daha  birçok alanda  Nakliyat hizmeti sunan kurumsal firmamız kaliteyi ve güveni bir arada sunmaktadır. Taşımacılık sektörüne adım attığımız günden bugüne kaliteyi ve uygun fiyatı prensip edinen kurumsal firmamız uygun fiyat politikası, tam  donanımlı taşıma araçları, geniş hizmet ağı, profesyonel taşıma ekip ve ekipmanları ile hizmet  sunmaktadır.

 

 İstanbul Malatya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Gerçekleşir?

  İstanbul Malatya evden eve Nakliyat  hizmeti sunan firmamızda evden eve taşımacılık şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle müşteri ile görüşme sağlandıktan sonra taşınacak evden bir inceleme gerçekleştirilir. Buna ekspertiz çalışması denir. Ve bu çalışmada taşınacak eşyalar gözden geçirilip listelenir. Hasarlı eşyalar varsa bu not edilir ki, taşıma sırasında bizden kaynaklanmadığı bilinsin. Hemen akabinde fiyat belirlenir ve müşteri ile anlaşmamız halinde taşınacak adres ve saat belirlendikten sonra ekspertiz ekibimiz oradan ayrılır. Taşıma tarihinde adresinize gelen taşıma ekiplerimiz tüm eşyalarınızı cinsine ve boyutuna göre Avrupa standartlı kaliteli taşıma ambalajları ile eşyalarınız tek tek ambalajlayıp, taşıma araçlarınıza yükleyip güvenli bir şekilde yeni adreslerine götürürler. Eşyalarınız  yeni adreslerinde firmamızın taşıma ekipleri tarafından özenle sizin dilediğiniz şekilde yerleştirilerek kullanımınıza hazır edilir.

 

  İstanbul Malatya Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Dikkat Ettiğimiz Hususlar Nelerdir?

  İstanbul Malatya evden eve Nakliyat firması olarak taşımacılık hizmetlerimizde en çok dikkat ettiğimiz husus, siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleridir. Sizlerin istek ve taleplerine göre adım atan firmamız, müşteri memnun niyetini kazanmış referansı çok nadir taşıma firmalarından biridir. Gücünü müşterilerden alarak iyi konuma yerleşmiş olan firmamızın referansı da hizmet vermiş olduğumuz siz değerli müşterilerimizdir. Ayrıca sigortalı taşımacılık hizmeti sunarak da taşıma sırasında eşyalarınıza oluşacak olası hasar ve çiziklerin teminatını bu şekilde karşılıyoruz. Eğer şehir dışı taşımacılık hizmeti alacaksanız mutlaka gideceğiniz şehrin yol durumu ve taşınacağınız mevsimin hava şartlarını göz önünde bulundurarak uygun bir taşıma planı hazırlarız. Bu şekilde kötü koşullarından  ya da olumsuz yol durumlarından dolayı taşıma işlemleriniz zamanında yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir