Başıbüyük Evden Eve Nakliyat

Başıbüyük Evden Eve Nakliyat

Başıbüyük Evden Eve Nakliyat

Başıbüyük evden eve nakliyat firmamız alanında uzman personelleri ile nakliyat hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un en gözde mahallelerinden birisi olan Başıbüyük mahallesinde başladığımız nakliyat serüvenimiz zamanla geniş hizmet ağına yayılarak önce Maltepe ilçesinde daha sonraki yıllarda İstanbul’un geneline yayılmış ve ilerleyen zamanlarda da sektöründe kocaman bir firma ve ekip haline gelen firmamız her türlü taşımacılık işlemlerinize hızlı çözümler sunuyoruz.

 

Başıbüyük Evden Eve Sigortalı ve Özverili Taşımacılık

Başıbüyük evden eve nakliyat firmamız sigortalı, özverili ve güvenli taşımacılığın tek adresidir.  Şehir için taşımacılığı, ev taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı, piyano taşımacılığı ve birçok alanın taşımacılığı konusunda her an yanındayız. Bu taşımacılık hizmetlerinin hepsini sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılık işlemlerimizde sigorta hizmetleri kullanmamızın amacı eşyalarınız taşınma sırasında göreceği olası hasar ve kazaların bedelini ödemek ve sizleri ekonomik sıkıntıya sokmamaktır. Alanında en iyi ve güvenli sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan bu tutumu sayesinde birçok müşterinin tebrik ve beğenilerini kazanmayı başarmış durumdayız. Firmamız bizden hizmet almak isteyen müşterimizle anlaşma yaptıktan hemen sonra taşınma tarihi ile birlikte eşyalarınızın anında sigortalayıp, taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizlere kaliteyi uygun fiyatı ve kolaylığı bir arada yaşatan uzman ekiplerimiz özenli, özverili ve büyük ilgi ile hizmet sunuyor.

 

Başıbüyük Evden Eve Nakliyatın Hizmet Çeşitleri

Başıbüyük evden eve nakliyat firması sunmuş olduğu taşımacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiştir. Ofis, ev ve parça eşya taşımacılığında uzman kadromuz ile her zaman hizmete hazır durumdayız. Her taşıma türüne ve alanına göre tam donanımlı taşıma araç modellerine sahiptir. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz için özel taşıma vinçlerimiz mevcuttur.  Ayrıca tüm taşıma araçlarımız tam donanımlı özenli ve hijyeniktir. Her taşıma sonrasında araçlarımız gerekli bakımlardan geçmekte ve yıkanıp temizlenmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir