Balmumcu Evden Eve Nakliyat

Balmumcu Evden Eve Nakliyat

Balmumcu Evden Eve Nakliyat

Balmumcu evden eve nakliyat olarak, ister ev taşımacılığı, isterse ofis ve büro taşımacılığı olsun, büyük bir özenle hizmet vermekteyiz.  Taşınma sırasında eşyalarda oluşabilecek çizilme, kırılma ve her türlü hasara karşı azami özen gösterilmektedir.

 

Balmumcu Evden Eve Nakliyat Olarak Verilen Başlıca Hizmetler

Balmumcu evden eve nakliyat, taşınacak tüm eşyaları önceden sigorta kapsamına almaktadır. Taşınma sırasında eşyalarda olması muhtemel, en ufak hasarlar bile risk kapsamına alınarak sigorta ettirilmiştir. Ayrıca evden eve taşımacılık hizmetlerimiz olduğu gibi, büro, ofis gibi kurumsal alanlarda da taşımacılık faaliyetimiz bulunmaktadır. Her türlü elektronik eşyalarınız, mobilyalarınız en ince detayları düşünülerek, uygun taşıma yöntemleri ile varacakları yere nakledilmektedir. Taşınma işleminin yapılacağı alanın bulunduğu koşullar elverişsiz olabilir.

 

Örnek verecek olursak:

Apartman girişleri veya ortak kullanım alanı olan merdiven boşluklarının dar olması, taşınacak mekana  ait daire ya da ofisin çok yüksek binalarda üst katlarda bulunması gibi.

Böyle durumlarda, nakliyat firmamız asansörlü taşıma hizmeti de vermektedir. Dar alanlarda, taşınmaya yardımcı olan asansörlü taşıma teçhizatlarına sahip bulunmaktayız. Ofis taşımacılığında da her türlü büro ekipmanlarınız, elektronik aletleriniz özel ambalajlar içerisinde itina ile taşınmaktadır.

 

Balmumcu Evden Eve Nakliyat Firmasının Güvenli Taşımacılık Hizmeti

Balmumcu evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründe diğer firmalarla mukayese edildiğinde, farkı çok açık biçimde mukayese edilmektedir. Eşyalarınızın önceden kontrol edilip, sigorta edilmesi kurumsal hizmet veren firmamız için önem teşkil eder. Ayrıca her türlü eşyalarınız hakkında detay bilgi alınıp, taşıma anında, çok sayıda uygun ebatlarda koli ve paketlerle, ilgili adrese ulaşırız. Taşıma işlemini yapacak kadromuz, konusunda uzman olup, profesyonel taşımacılık hizmetini vermektedirler. Hangi eşyaların nasıl özende taşınacağını bilen ekibimiz, mobilyalarınızı da büyük bir ustalıkla söküp, yeni yerinde monte edilmesini sağlarlar. Taşıma işlemini yapan nakil araçlarımız, her türlü eşyaya uygun bölmeleri olan, korunaklı yapıdadır. Ayrıca her taşıma işleminin muhteviyatına uygun büyüklükte, araçlarımız mevcuttur. Nakliye aracını kullanan şoförlerimiz, konusunda uzman olup, her türlü sarsıntıya karşı eşyalarınızı özenle koruyacak yetkinliktedir. Tüm bu sebepler düşünüldüğünde, taşıma sektöründe tercih sebebi olmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir