Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız taşınma sürecinde olan müşterilerine birinci sınıf hizmet vermektedir. Taşıma kararı alan vatandaşlar için genelde bu durum yük olmaktadır. Eşyaların toparlanması, taşıma aracının ayarlanması, eşyaların yeniden yerleştirilmesi taşınacak olan kişilerin gözünü korkutmaktadır. Eşyaların taşıma esnasında zarar görme ihtimali de ayrıca stres yaratmaktadır. Müşterilerine saygılı davranmayan amatör taşıma firmalarının olumsuz davranışları da taşınacaklar için kâbus olmaktadır. Firmamız; taşınacak olan vatandaşların bu süreci keyifle geçirmelerini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır ve olası tüm tedbirleri almaktadır. Benimseyici taşımacılık yapan firmamız, her ürünü kendi malı gibi korunaklı şekilde taşımaktadır.

 

Montaj ve Paketleme Bahçeşehir Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat işlerinizde, firmamız personeli tüm gerekli yardımcı aletlerle birlikte adrese intikal etmektedir. Yapılacak inceleme ve tespit işlemlerinden sonra ürünler uzman personelimiz tarafından demonte işlemlerine tabi tutulur. Özellikle mobilya grubu ürünler, kondisyonları bozulmayacak şekilde sökülür ve özel şekilde paketlenir. Beyaz eşya ve çizilme tehlikesi olan eşyalar, firmamız tarafından taşımaya ayrılmış özel ambalajlar ile sarılır. Eşya fazlalığı ile orantılı olarak ayarlanan kapasiteli vasıtamıza yüklenen eşyalar, yeni adreslerine nakledilir. Araçlarımızın boyutları iyi tespit edildiğinden eşyalar birbirlerine zarar verecek derecede istiflenmez.

 

Bahçeşehir Evden Eve Konforlu Nakil

Bahçeşehir evden eve nakliyat işleminin son aşaması eşyaların yeni adreslerine taşınması ve konumlandırılmasıdır. Burada yeniden montaj işlemleri yapılır, zarar tespit kontrolleri ve sayımları yapılarak müşteriye teslim edilir. Firmamız taşımacılık işlemlerinde marangoz, taşıma, tesisat konularında bilgili olan personelden yararlanır ve teknolojik olarak asansör, manlift ve diğer küçük kaldıraçlardan yararlanır. Firmamızın hem taşıma araçları hem de taşıma aparatları yeni olduğu için sessiz çalışır, çevreye rahatsızlık vermez. Olası zararlar firmamızın sigorta sistemi üzerinden karşılanır. Müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan firmamız, taşımanın her aşamasında bilgilendirme hizmeti verir. Nitelikli bir taşıma hizmeti almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir