Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat sürecini dert ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bahçelievler içerisinde kaliteli ve hızlı taşımacılık anlayışı ile müşterilerimize pratik bir süreç sunuyoruz. Şehir içi ve şehir dışı ev ya da eşya taşımacılıklarında kurumsal kimliği olan firmamız diğer firmalardan artı yönleri ile ayrılmaktadır. Öncelikle geçici personel ile çalışmıyoruz, taşıma işini meslek edinen ve bu işin inceliklerini bile personellerimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Taşıma işlemleri esnasında, montaj kabiliyeti olan bir personel bulunduruyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerinde son teknoloji ile donatılmış araçları kullanıyoruz. Son olarak, asansör taşımacılığını en üst düzeyde kullanarak taşıma işlerini daha hızlı ve güvenli hal getiriyoruz.

 

Evden Eve Bahçelievler Taşıma Sürecimiz

Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız tarafından beş aşamada gerçekleştirilmektedir. İlk aşamada fizibilite çalışması yapılmaktadır ve firmamız tarafından taşımaya ilişkin plan yapılmaktadır. Bundan sonra belirlenen araçlar adrese yönlendirilmektedir. Personelimiz tarafından evdeki eşyaların demontaj işlemleri yapılmakta ve firmamıza özel ambalajlar ile koruma altına alınmaktadır. Yol şartlarına uygun bir taşıma süresinden sonra personelimiz vasıtasıyla ve asansör yardımıyla eşyalar nakledildikten sonra personelimiz tarafından ambalaj açılımı yapılmaktadır ve ürünler müşterilerin istediği alana montajlanmaktadır.

 

Bahçelievler Evden Eve Güvenli Taşıma

Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız için karlılık müşterilerinin taşıma sonundaki memnuniyetinden daha sonra gelmektedir. Bu bakımdan firmamız personel kalitesine, sigorta işlemlerine, araç bakımına ve asansör teminine önem vermektedir. Sadece insan gücüne bağlı taşımacılık yapılmamaktadır. Taşımanın her sürecinden müşterilerimiz haberdar edilmektedir. Firmamız farklı tip ve boyutlardaki araçları ile taşımayı hem uyguna getirmektedir ve hem de eşyaların özelliğine uygun bir taşımayı sağlamaktadır. Araçlarımızda elektronik eşyalar gibi hassas olan eşyalara yönelik özel taşıma bölümleri bulunmaktadır. Sigortalı, güvenceli, nitelikli, şeffaf ve uygun bir hizmet almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir