Bahçeköy Evden Eve Nakliyat

Bahçeköy Evden Eve Nakliyat

Bahçeköy Evden Eve Nakliyat

Bahçeköy evden eve nakliyat firmamız ile profesyonel çalışma ekibi ve sektördeki bilgi birikimi ile ofis ya da ev taşımacılığı işlerinin üstünüzde yük olmasını engelliyoruz. Taşıma işlerinizi artık gözünüzde büyütmeyin ve tüm süreci bize emanet edin. Geniş araç ağımız ve nitelikli kadromuz ile firmamız uygun ücretler karşılığında taşımacılık yapıyor. Müşterilerinin her bir eşyasını benimseyen, küçük parçalara kadar titizlikle bir taşıma sağlayan firmamız, mesafe fark etmeksizin müşterilerine hizmet götürüyor. Sektöre yapmış olduğu nitelikli iş gücü ve sermaye yatırımının karşılığını büyük müşteri kitlesi ile almış olmanın haklı gururunu yaşarken, daha fazla müşteriye ulaşmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyoruz.

 

Evden Eve Bahçeköy Nakliyatın Ürüne Özel Ambalajı

Bahçeköy evden eve nakliyat işlerinizde, firmamız ile anlaşma sağlamanız halinde öncelikle yer ve eşya analizi yapıyoruz. Ev ya da ofis içerisindeki eşyaların boyutsal ölçümleri yapıldıktan sonra araç ağımız içerisinden eşyaya uygun bir aracımızı ve yeterli sayıda personelimizi taşıma işine yönlendiriyoruz. Firma olarak müşterilerimize şeffaf hizmet veriyoruz ve taşıma gün ya da saati ile ilgili yanıltıcı, erteleyici, geciktirici ifadeler kullanmıyoruz. Taşıma işlemine başlamadan önce mobilyalar, mutfak eşyaları, beyaz eşyalar gibi nitelikli eşyaların yanı sıra diğer tüm eşyaları da kendi özelliklerine göre özel bir şekilde ambalajlıyor ya da paketliyoruz. Koruma altına alınan eşyalarınızı kendi niteliklerine göre araca yerleştiriyoruz.

 

Evden Eve Taşımacılıkta Bahçeköy Nakliyat Farkı

Bahçeköy evden eve nakliyat esnasında firma olarak bazı ilkeler doğrultusunda hareket ediyoruz. Öncelikle firmamız tarafından yapılan tüm taşımacılıklar sigorta güvencesi ile yapılmaktadır. Olası yol şartları ve talihsizlikleri dikkate alan firmamız sigorta işlemlerini başlatmadan yola çıkmamaktadır. İkincil olarak firmamız taşıma esnasında iş güvenliği yasalarına uyar ve çevrede rahatsızlık uyandıracak şekilde gürültü oluşturmaz. Firmamız sessiz çalışan, çok fonksiyonlu özel asansörler ile taşımacılığı daha hızlı ve güvenli hale getirir.  Eşyalarınız güvenle ve konforla taşınsın istiyorsanız iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir